مقدار مصرف روزانه پودر جوانه گندم برای لاغری و چاقی

مقدار مصرف روزانه پودر جوانه گندم برای لاغری و چاقی

استفاده از پودر جوانه گندم با هدف لاغری و کاهش وزن یکی از سالم ترین و کم هزینه ترین روشهای کم کردن وزن و رسیدن به تناسب اندام است. همچنین میتوان از این محصول برای افزایش وزن و چاقی استفاده کرد. تفاوت این دو فقط در نحوه و مقدار مصرف روزانه پودر جوانه گندم است.

پودر جوانه گندم که به اکسیر سلامتی معروف است دارای میزان بسیار بالایی از فیبر ، انواع ویتامینها ، املاح معدنی ، کربوهیدرات و پروتئین است و شاید بتوان گفت که این محصول در بین مواد غذایی جزو معدود محصولاتی است که به این میزان مواد مفید و موثر برای بدن را در خود جای داده است.

در این مقاله سعی داریم نحوه ی استفاده از پودر جوانه گندم را برایتان شرح دهیم تا بهتر بتوانید از این محصول شگفت انگیز برای رسیدن به تناسب اندام بهره ببرید.

شاید شنیده باشید که اگر پودر جوانه گندم را قبل از غذا مصرف کنید میتواند لاغر کننده باشد و اگر از این محصول بعد از غذا استفاده کنید افزایش وزن را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

امّا تا همین اندازه معلومات برایتان کافی است ؟ مطمعناً خیر

پس تا پایان این مطلب با ما باشید تا هم شما را با خاصیت چاقی و لاغری پودر جوانه گندم آشنا کنیم و هم در قالب یک ویدئو سایر خواص پودر جوانه گندم را برایتان شرح دهیم.

جوانه گندم
جوانه گندم

مقدار مصرف روزانه پودر جوانه گندم چگونه میتواند برای لاغری تاثیرگذار باشد ؟

برای اینکه بتوانید با استفاده از پودر جوانه گندم وزنتان را کم کنید و یک کاهش وزنِ سالم و بدون ضرر را تجربه کنید باید طریقه ی مصرف آن را بلد باشید.

ابتدا برای این کار لازم است از یک فروشگاه مطمئن بهترین مارک پودر جوانه گندم را خریداری کنید تا خیالتان از بابت کیفیت محصول راحت باشد.

پس از خرید پودر جوانه گندم باید آنرا در جای خنک و در عین حال بدون رطوبت نگهداری کنید تا پودر جوانه گندم خاصیت خود را از دست ندهد.

نحوه و مقدار مصرف روزانه پودر جوانه گندم برای لاغری باید منظم و طبق برنامه باشد تا به خوبی بتواند برای بدن تاثیرگذار باشد.

به این صورت که باید قبل از وعده های غذایی یک قاشق غذاخوری از پودر جوانه گندم را با یک پیاله ماست کم چرب مخلوط کرده و میل نمایید.

برای لاغری حتما باید پودر جوانه گندم را با ماست کم چرب یا شیر مصرف کنید و حتما باید این ترکیب را ۱۰ دقیقه قبل از غذا استفاده کنید تا تاثیر مثبتی روی لاغری شما داشته باشد.

توجه داشته باشید که مقدار مصرف روزانه پودر جوانه گندم برای لاغری میتواند تعیین کننده باشد، یعنی شما باید روزی ۳ نوبت قبل از وعده های غذایی از ترکیب پودر جوانه گندم و ماست کم چرب یا شیر استفاده کنید.

میزان بالایی از خواص پودر جوانه گندم برای لاغری به دلیل وجود سبوس گندم در آن است.
سبوس گندم مقادیر بالایی فیبر در خود جای داده است و به همین دلیل میتواند فرایند لاغری را تسریع کند.

به چه دلیل توصیه میشود که پودر جوانه گندم با ماست یا با شیر استفاده شود؟

ماست ، شیر و کلّا لبنیات جزو مواد غذایی دیر هضم به شمار میروند و اگر پودر جوانه گندم با ماست و شیر استفاده شود به سبب طولانی تر شدن فرآیند هضم میتواند به خوبی جذب بدن شود.

این مطلب را هم بخوانید :
پودر جوانه گندم ، اکسیر سلامتی

فیبر موجود در این محصول اگر به میزان مناسب جذب بدن شود ، علاوه بر تاثیرگذاری مستقیم بر روی کاهش وزن و لاغری میتواند مانع از ایجاد یبوست در فرد شود.

همچنین مصرف ترکیب لبنیات و پودر جوانه گندم میتواند تمامی مواد مورد نیاز بدن از جمله ویتامینها و املاح معدنی را تامین میکند و هم موجب کاهش اشتها میشود و در نتیجه در طولانی مدّت حجم معده را کوچک تر کرده و موجب کاهش وزن افراد خواهد شد.

پودر جوانه گندم برای لاغری
پودر جوانه گندم برای لاغری

شما عزیزان اگر برای کم کردن وزن قصد خرید پودر جوانه گندم را دارید میتوانید با لمس تصویر زیر وارد بخش فروش پودر جوانه گندم شوید.

خرید پودر جوانه گندم
خرید پودر جوانه گندم

همچنین میتوانید از این محصول برای چاقی ، ساخت مکمل بدنسازی ، ماسک صورت و همچنین در پخت سمنو بهره ببرید.

این مطلب در حال تکمیل شدن میباشد. ( مفیدان )

مسعود خرّمی