تست کرونا

تست کرونا

سلام دوستان عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه. مبارزه با ویروس کرونا و این بیماریِ به شدّت مسری ، این روزها دغدغه ی تمام مردم سرزمین ماست. شاید بیشتر شما به این نکته آگاه باشین که برای اکثر بیماریهای ویروسی تا به امروز درمانی کشف نشده و تنها راه مقابله با بیماریهایی که از طریق ویروس ایجاد میشن فقط و فقط پیشگیری از مبتلا شدن به بیماریه. رعایت نکات بهداشتی مثل شستن مرتب و اصولی دست ها و عدم روبوسی ، عدم شرکت و حضور در محل های پر تردد و شلوغ ، فاصله گرفتن از افرادی که علایم این بیماری رو دارند و در آخر تست کرونا ، باعث میشن تعداد ناقل های بیماری روز به روز کمتر بشه و در نهایت بتونیم این ویروس رو شکست بدیم. با ما همراه باشین و فقط با چند دقیقه وقت گذاشتن از عدم بیمار شدن خودتون اطمینان حاصل کنین.

اطلاعاتی که تا به امروز از این ویروس خطرناک بدست اومده نشون میده دوره ی پنهان این بیماری میتونه بین10 تا 14 روز متغیر باشه.

به زبان ساده تر یعنی احتمال داره خود ما یا یکی از اطرافیان ما به این ویروس مبتلا شده باشه و چون هنوز علایمی بروز نداده خدای نکرده باعث شیوع بیشتر بیماری بشه.

خوشحالم که برای سلامتی خودتون و اطرافیانتون ارزش قائل شدین و اومدین تا برای شناختن علایم ویروس کرونا و شکست دادن این بیماری قدمی بردارین، شما عزیزان میتونین از طریق همین صفحه اقدامات لازم رو در مورد تست کرونا ویروس انجام بدین.

این آزمایش به این دلیل انجام میشه که خود شخص و اطرافیان اون شخص از شرایط فعلی خودشون آگاه بشن و اگر لازمه برای کنترل و تثبیط وضعیتشون اقدام کنن.

خرید عسل طبیعی
خرید عسل طبیعی

نحوه تست کرونا

به توصیه هایی که در طول مراحل تست بهتون میشه توجه کنین و حدالامکان همه ی مواردی که برای پیشگیری عنوان میشه رو رعایت کنین.

برای ورود به بخش سازمان بهداشت کشور و شروع تست بر روی تصویر زیر کلیک کنید :

تست کرونا
تست کرونا

فروشگاه اینترنتی مفیدان ، در این روزها که تغذیه ی مناسب و درست خیلی بیشتر از قبل توصیه میشه اقدام به عرضه ی محصولات مقوی و مغذی با تخفیفات ویژه کرده است.

عسل طبیعی و درجه یک ، شیره انگور , پودر جوانه گندم و آلو خشک از جمله مواد غذایی با طبع گرم هستند که مصرف کردنشان در این روزها به شدّت توصیه میشود.

مفیدان

سالم و تندرست باشید.


امتیاز
مسعود خرّمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *